Góralska Park - park przemysłowy zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia

W swojej ofercie posiadamy powierzchnie biurowe, powierzchnie magazynowe oraz hale do wynajęcia we Wrocławiu
estate fellows
estate fellows

O Nas

NAI Estate Fellows od 2008 roku jest dostawcą kompleksowych usług na rynku nieruchomości komercyjnych.

Zapewniamy pełny zakres usług związanych z obsługą nieruchomości komercyjnych takich jak zarządzanie, wynajem powierzchni, wsparcie w zakresie transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości. Koncentrujemy się na celach i założeniach biznesowych naszych Klientów.

Nasz zespół tworzą zaangażowani i wykwalifikowani pracownicy, którzy z pasją realizują powierzone im projekty. Dzięki naszym umiejętnościom oraz zaangażowaniu, jakim kierujemy się w codziennej pracy, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki nieruchomości.

Nasza oferta obejmuje pełny zakres usług związanych z obsługą nieruchomości:

  • zarządzanie,
  • obsługa finansowa,
  • wynajem powierzchni,
  • wsparcie w zakresie transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości,
  • usługi doradcze.

Pracujemy z właścicielami, najemcami oraz inwestorami. Obsługujemy nieruchomości biurowe, handlowe i magazynowe na terenie całej Polski.

Firma w Polsce posiada pięć biur w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi. Obecnie zespół NAI Estate Fellows w Polsce obsługuje pół tysiąca umów najmu.

NAI Estate Fellows jest wyłącznym na Polskę członkiem NAI Global największej na świecie sieci niezależnych firm działających w sektorze nieruchomości komercyjnych, składającej się z ponad 6 700 profesjonalistów w 55 krajach, pracujących w ponad 350 biurach.